KONST / Litografier / Färglitografi 14677176
nr 1467 7176
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Kaj. Signerad, numrerad 24/200. Färglitografi, bildmått: 30x39, yttermått inklusive ram: 50x57 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:19:38
10/5 17:00:09
100 kr
16/5 18:14:38
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm